Wydarzenia

Projekt „Wsparcie kształcenia zdalnego w Zespole Szkół Zawodowych w Wolsztynie”

Informujemy, że w naszej szkole realizowany jest projekt, pt. „Wsparcie kształcenia zdalnego w Zespole Szkół Zawodowych w Wolsztynie”.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem projektu jest podniesienie jakości kształcenia zdalnego w szkołach wchodzących w skład Zespołu Szkół Zawodowych w Wolsztynie poprzez wyposażenie szkół w laptopy z oprogramowaniem, tablety i kamery internetowe.

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją

23 lutego mamy Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją.  Jak napisał Dariusz Wasilewski (psychiatra): "W wyniku utrzymującej się od marca 2020r. pandemii, liczba osób w Polsce cierpiących na depresję i zaburzenia psychiczne, w tym lękowe, apatię, zaburzenia snu, kłopoty z pamięcią, niską samooceną wzrosła do ok. 1,8 miliona. Zwiększyła się również liczba osób...

Szczepienia

Od poniedziałku, 15 lutego br. rusza kolejna tura rejestracji dla pozostałych grup nauczycieli do 65. roku życia oraz nauczycieli akademickich. Potrwa ona do 18 lutego br., do końca dnia. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje.

PROJEKT "BACZYŃSKI"

Baczyński 2021

Rok 2021 - Rokiem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. W związku z tym wydarzeniem 22 stycznia 2021r. - dzień urodzin K.K. Baczyńskiego - na grupie nauczycieli języka polskiego - fb, narodził się pomysł ogólnopolskiego projektu, który swym zasięgiem obejmie 100 szkół z całej Polski. Nasza szkoła dołączyła do tej inicjatywy!

SZCZEPIENIA COVID-19 DLA INSTRUKTORÓW PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU – FORMULARZ

Szanowni Instruktorzy Praktycznej Nauki Zawodu uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia im. Marcina Rożka w Zespole Szkół Zawodowych w Wolsztynie!

 

Od dnia dzisiejszego 8.02.2021 do 10.02.2021 do godz. 13:00 Instruktorzy praktycznej nauki zawodu, mogą zgłaszać się na szczepienie COVID 19 przez Dyrektora Szkoły, do której oddelegowany jest uczeń Branżowej Szkoła I Stopnia. 

Nie będzie możliwe rejestrowanie nauczycieli i instruktorów praktycznej nauki zawodu w wieku 60 lat i więcej, czyli urodzonych przed 1962 r.

Kalendarz na luty

Zobacz kalendarz na luty, który przypomina o kilku ciekawych datach...

Projekt „Przyszłość w Twoich rękach - poprawa zdolności do zatrudnienia uczniów placówek kształcenia zawodowego z powiatu Wolsztyńskiego”

Pragniemy poinformować, iż w naszej szkole realizowany jest projekt pt.: „Przyszłość w Twoich rękach - poprawa zdolności do zatrudnienia uczniów placówek kształcenia zawodowego z powiatu Wolsztyńskiego”. Celem głównym projektu jest poprawa zdolności do zatrudnienia uczniów Technikum i Szkoły Branżowej I Stopnia w Wolsztynie w wyniku podniesienia kompetencji/kwalifikacji zawodowych wśród 415 uczniów (182 kobiet), w szczególności poprzez udział w stażach zawodowych, doradztwie zawodowym, szkoleniach/kursach dla uczniów. Kolejnym celem projektu jest podniesienie jakości kształcenia zawodowego w ZSZ w Wolsztynie

 

Dokumentacja do projektu

Komunikat dla pracowników młodocianych

Ograniczenie przemieszczania się dzieci i młodzieży do 16. roku życia obowiązujące do 17 stycznia 2021 r. uwzględnia wyjątek dotyczący małoletnich realizujących praktyczną naukę zawodu.

Razem na święta

Nasza szkoła przystąpiła do akcji MEN - "RAZEM NA ŚWIETA", której celem jest zachęcenie społeczności szkolnej do niesienia pomocy innym, szczególnie w okresie przedświątecznym, kiedy wiele osób czeka na pomoc i wsparcie. Zależy nam jednocześnie na budowaniu wspólnot i umacnianiu więzi międzypokoleniowych...

Kalendarz adwentowy - odliczamy

Coraz bliżej święta... Z tej okazji przygotowałam dla Was kalendarz adwentowy 2020. Wystarczy wybrać liczbę a wtedy wyświetli się Wam zadanie dnia  Wybór obrazka przekierowuje Was na odsłuchanie piosenki dnia.

Strony

Subscribe to RSS - Wydarzenia