Sztafeta 50 km na 50-lecie nadania szkole imienia Marcina Rożka

50/50 zdobyte!

50 osób przebiegło 50 km! Impreza mimo upałów była wspaniała! Chętnych uczniów i nauczycieli było o wiele więcej niż 50! Bieg rozpoczął dyrektor szkoły Ireneusz Rajman, oczywiście numer startowy 1!

Sponsorzy nie zawiedli, kibice również! Wsparli nas nawet uczniowie z SP nr3, którzy jako goście skorzystali z kurtyny wodnej chłodzącej biegaczy. Każdy z uczniów po biegu został nagrodzony drobnym upominkiem.

Tutaj chcemy skierować podziękowania do firm: Viessmann, Firestone i Kinex za ufundowanie upominków, Kaczmarek Electric za użyczenie bramy startowej, Wolsztyńskiemu Domowi Kultury za namiot pod którym mogliśmy się schronić przed słonkiem, Piekarni MIK-MAR za przepyszny placek drożdżowy, którym mogliśmy się posilić po biegu.

I WAM drodzy uczestnicy dziękujemy za to, że byliście z nami. BRAWO WY, BRAWO MY!!!Wszyscy uczestnicy biegów otrzymali pamiątkowe gadżety i mogli posilić się pysznym ciastem drożdżowym. Okolicznościowa Sztafeta 50/50 okazała się ciekawą inicjatywą i w związku z tym pojawił się pomysł aby stała się imprezą cykliczną.