Ostatnie wydarzenia sportowe

Na szczeblu powiatu:

  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt
    • Skład: Julita Wojtkowiak kl.I E, Sandra Domagała kl.I E, Marta Żok kl.I E, Paulina Pawłowska kl.I kp, Ewelina Wajs kl.I kl, Natalia Weiss kl.II f, Joanna Krajewska kl.II f, Martyna Mikołajczyk kl.II LO, Emilia Olejniczak kl.II LO, Rozalia Budna kl.II LO, Martyna Sadowska kl.III LO, Patrycja Liskowiak kl.III w4, Monika Liskowiak kl.I L1, Dominika Krajewska kl.II EH.
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej chłopców
    • Skład: Marcel Benyskiewicz kl.IV M, Tomasz Nitchke kl.IV EH, Mikołaj Florczak kl.II I, Kacper Nyga kl.II BL, Jakub Szrama kl.I M, Miłosz Kliś kl.I M, Adrian Jakób kl.III M2, Hubert Wojtkowiak kl.I I,  Patryk Kalina kl.III LO, Sandro Tchórzewski kl.III M2, Łukasz Sienkiewicz kl.III l, Krzysztof Kasperski kl.I w1, Krystian Żygalski kl.I M, Mateusz Gostyński kl.III w.
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Badmintonie chłopców
    • Skład: Marcel Utrata kl.III M2, Kacper Skrzypczak kl.I kp.
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego w Drużynowych Szachach
    • Skład: Karina Ceglarek kl.II EH, Adrian Jakób kl.III M2, Tomasz Szczygieł kl.III M2, Sandro Tchórzewski kl.III M2, Norbert Molicki kl.II BL

Na szczeblu rejonu:

  • III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w Piłce Koszykowej dziewcząt
    • Skład: Katarzyna Golusik kl.III EH, Karolina Forelle kl.III EH, Aneta Kicińska kl.III LO, Monika Liskowiak kl.I L1, Patrycja Liskowiak kl.III w4, Maja Kaczmarek kl.IV EH, Magda Kurkiewicz kl.IV EH, Amanda Jóźwiak kl.II BL, Paulina Lorych kl.II EH, Martyna Mikołajczyk kl.II LO, Agnieszka Hetman kl.III LO, Bogumiła Basińska kl.I L1

sport

  • IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w Piłce Koszykowej chłopców
    • Skład: Mikołaj Cyzman kl.IV I, Marcin Matuszewski kl.III L, Adrian Dopiera kl.III L, Rafał Bela kl.III L, Ernest Staśkiewicz kl.III EH, Amadeusz Banaszek kl.III L, Tomasz Frąckowiak kl.III L, Mateusz Gostyński kl.III w2, Oskar Tomiak kl.III gk, Jakub Tatarski kl.I L1.

Na szczeblu strefy:

  • I miejsce w Zawodach Strefowych w Aerobiku Grupowym:
    • Skład: Sylwia Zaremba kl.IV L, Magdalena Tajchert kl.IV L, Agnieszka Dudziak kl.IV EH, Amanda Jóźwiak kl.II BL, Paulina Lórych kl.II EH, Aleksandra Waligóra kl.I L1, Wiktoria Wawrzyniak kl.I E, Krystian Przybyła kl.III M2, Sandro Tchórzewski kl.III M2.

Na szczeblu wojewódzkim:

  • V miejsce w Mistrzostwach Województwa w Drużynowym Badmintonie dziewcząt
    • Skład: Karolina Forelle kl.III EH, Katarzyna Golusik kl.III EH

  • III miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Unihokeju chłopców
    • Skład: Radosław Michnikowski kl.II gk, Mateusz Siputa kl.II L, Rafał Wojtkowiak kl.II w2, Marcin Grześkowiak kl.II LO, Mikołaj May kl.III L, Marcin Kaczmarek kl.III I, Krystian Piątkowski kl.III I, Łukasz Kramski kl.IV I, Jonasz Ksiąg kl.IV I, Witold Zboralski kl.IV I, Dawid Ślęczkowski kl.I w2, Jakub Tatarski kl.I L1

 

 

  • II miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w Unihokeju dziewcząt
    • Skład: Patrycja Merda kl.III s, Bogumiła Basińska kl.I L1, Wiktoria Kubicka kl.II LO, Iwona Kędziora kl.IV EH, Bożena Kędziora kl.II pw, Dagmara Ceglarek kl.III L, Karolina Maszner kl.III s, Daria Zalisz kl.III f, Anna Lehmann kl.III E, Wiktoria Chlebowska kl.I E, Julia Ryźlewicz kl.I kp, Aleksandra Kotlarska kl.III w4