Sport

MAMY ZŁOTO!!! Mistrzostwo Województwa Wielkopolskiego w Unihokeju.

MAMY ZŁOTO!!!!Nasi chłopcy w pięknym stylu zdobyli Mistrzostwo Województwa Wielkopolskiego w Unihokeju. Pokonali drużyny z Gniezna (4-3), Ostrowa Wlkp (4-0), Nowego Tomyśla (6-1) i Jarocina (4-3).Na boisku byli niepokonani. Wszystkim zawodnikom gratulujemy!!!

 

 

Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w Piłce Ręcznej.

Dzisiaj 10 grudnia 2019 roku  Nasi Chłopcy udali si do Kościana gdzie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w Piłce Ręcznej. Nasza Drużyna po zaciętej walce pokonała Zespół Szkół Ekonomicznych z Leszna 15 – 12. Zespół Szkół Ponadpodstawowych z Kościana okazał się dla nas zbyt silny i spotkanie zakończyło się wynikiem  19 – 12 dla gospodarzy. Ostatecznie zajęliśmy II  miejsce.

 

Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Halowej Piłce Nożnej.

09.12.2019r. w Hali Sportowej Świtezianka odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Halowej Piłce Nożnej. Nasza drużyna pokonała zespół z Powodowa (4 – 0) i Przemętu (6-1). Po przegranej z drużyną z LO (0 – 2) ostatecznie zajęliśmy II miejsce.

Drużynowe Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

4 listopada 2019 roku reprezentanci Naszej Szkoły udali się do Kościana na Drużynowe Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

MAMY AWANS!!! Zawody Strefowe w Unihokeju Chłopców w ramach Licealiady

26 listopada 2019 roku w Gnieźnie odbyły się Zawody Strefowe w Unihokeju Chłopców w ramach Licealiady. Nasza Reprezentacja pokonała drużynę z Gniezna (3-2) i z Poznania (4-1). Awansowaliśmy do
FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO.

 

Podsumowanie Mistrzostw Klas Pierwszych w Lekkoatletyce.

 

 

 

 

 

 

 

Dzisiaj 21.11.2019 roku w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się podsumowanie Mistrzostw Klas Pierwszych w Lekkoatletyce. W kategorii dziewcząt: Klasa 1L2, wych. prof. Paulina Wojtkowiak.Klasa 1f1, wych. prof. Joanna Balcerek.Klasa 1E1, wych. prof. Urszula Stroisz - Ciorga. W kategorii chłopców: Klasa 1M2, wych. prof. Anna Krym, klasa 1g1, wych. prof.  Kamila Kryś, klasa 1M1 wych. prof. Przemysław Owsianikow.

Finał Wielkopolskiej Licealiady w Pływaniu Drużynowym Poznań 20.11.2019r

20.11.2019r w Poznaniu braliśmy  udział Finał Wielkopolskiej Licealiady w Pływaniu Drużynowym. Drużyna chłopców w sztafecie 6 x 50m uplasowała się na 12 miejscu. Drużyna dziewcząt zaliczyła bardzo dobry występ. Osiągnięcia indywidualne: Dominik Rogoziński 3I1 na 50m stylem grzbietowym IV miejsce, Kacper Inda 2B na 50m stylem motylkowym X miejsce, Nikodem Woga 2M na 50m stylem dowolnym XII miejsce, Jagoda Gessner 1H2 na 50m stylem motylkowym IX miejsce, Magdalena Grinig 1H1 na 50m stylem klasycznym XI miejsce. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za walkę.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców.

Dnia 6 listopada  2019 roku  w hali sportowej Świtezianka  w Wolsztynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. W kategorii chłopców Nasza Szkoła zajęła I miejsce. W kategorii dziewcząt  uplasowaliśmy się na II miejscu.

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

21 października 2019 r w sali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt i ChłopcówDziewczęta:I m.  ZSZ Wolsztyn  (Marita Kotlarska 3E, Wiktoria Nieborak 3E, Julia Gonda 1E2),II m. LO Wolsztyn,III m. ZS Przemęt Chłopcy: I m.  LO Wolsztyn, II m.  ZSZ Wolsztyn  (Adam Szymański 4E, Oskar Basiński 4IT, Norbert Jaskuła 2dj), III m. ZSRiT Powodowo, IV m. ZS Przemęt. Zwycięscy będą reprezentować nasz powiat w zawodach na szczeblu rejonowym.

 

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego w Szachach

SzachyMamy to!!!

16 października 2019 roku zdobyliśmy

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego w Szachach. Jest to historyczne zwycięstwo, bo pierwsze. Nasza Szkoła będzie reprezentować nasz powiat na szczeblu wojewódzkim

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Badmintonie Dziewcząt i Chłopców Wolsztyn 08.10.2019r. II miejsce

8.10.2019 w Wolsztynie odbyły się

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Badmintonie Dziewcząt II miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Badmintonie Chłopców II miejsce

 

Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt i Chłopców

Zawody pływackieDnia 4 października 2019 roku  na basenie miejskim w Wolsztynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt i Chłopców. Zawody te były eliminacją do Finałów Wojewódzkich tej dyscypliny sportu i wyłoniły drużyny, które będą reprezentowały nasz powiat na tym szczeblu zawodów.

Strony

Subscribe to RSS - Sport