Rozbudowa

Nasi informatycy to ZAWODOWCY!!!

Sieć komputerową w nowym gmachu szkoły tworzą uczniowie drugiej klasy technikum informatycznego w ramach zajęć: "Projektowanie i instalowanie sieci komputerowych LAN". W ciągu ostatniego tygodnia...

Dzień Edukacji Narodowej 2014 - otwarcie nowego budynku szkoły

W środę 15 października 2014 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Wolsztynie miały miejsce powiatowe obchody corocznego Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości

Kolejny etap rozbudowy szkoły

Trwają prace przy rozbudowie gmachu naszej szkoły. Aktualnie prowadzone są prace gruntowe przy odwodnieniu oraz prace instalatorskie i tynkarskie wewnątrz. W najbliższym czasie wykonana zostanie również elewacja budynku.

Szkoła nie śpi w wakacje

Prace przy rozbudowie gmachu naszej szkoły trwają. Nowopowstające skrzydło ma już dach i okna. Zobacz jak teraz wygląda plac budowy.

Etap pierwszy rozbudowy zakończony

Rozbudow ZSZ w WolsztyniePierwszy etap rozbudowy budynku szkoły dobiega końca. Zaplanowane na ten rok prace przy wykonaniu pierwszych dwóch kondygnacji zakończono dwa tygodnie przed czasem. Kontynuacja rozbudowy zaplanowana jest na kolejny rok kalendarzowy. Zobacz informacje o rozbudowie z Informatora Powiatowego.

Mury parteru już są

Aktualnie kończone są prace przy murach parteru. Główną częścią tej kondygnacji jest aula.

Pierwszy strop...

Po trzydziestu dniach prac rozpoczęto układanie płyt stropowych pierwszej kondygnacji.

Rozbudowa cd.

Mury pierwszej kondygnacji już prawie są... Kończą są prace przy ścianach nośnych. Powstają szalunki klatki schodowej.

Prace trwają...

Zakończyło się wykonywanie wykopów. Wywieziono ponad 600m3 ziemi, zazbrojono i zalano ławy fundamentowe, wykonano instalację kanalizacyjną i wykonano podbudowę podłogi. Rozpoczęły się prace murarskie.

Rozbudowa szkoły

W pierwszych dniach września rozpoczęły się prace przy rozbudowie gmachu naszej szkoły. Aktualnie prowadzone są prace ziemne. W tym roku planowane jest wykonanie pierwszej kondygnacji. W nowopowstającej części budynku znajdować będą się między innymi sale lekcyjne i aula.

Subscribe to RSS - Rozbudowa