Szukasz pracownika lub praktykanta?

Informacje o naszych uczniach gromadzimy w systemie zawodowcy.org.

System zawodowcy.org powstał aby ułatwić nawiązanie kontaktu: pracodawców z absolwentami, przedsiębiorców z uczniami poszukującymi praktyk. Każdy zainteresowany odnalezieniem pracownika, praktykanta czy interesującego zakładu pracy musi zalogować się w systemie i poświęcić 20 minut na sprecyzowanie listy poszukiwanych/posiadanych kompetencji.
 

Zadaniem systemu zawodowcy.org jest dopasowanie właściwego ucznia/absolwenta do poszukującej go firmy. Dzięki takiemu działaniu przedsiębiorca może łatwo odnaleźć najlepszego ucznia posiadającego wymagane umiejętności.
 

Znaczna część uczniów i tegorocznych absolwentów naszej szkoły posiada już swoje konta w systemie. Logując się w systemie zawodowcy.org uzyskujesz dostęp do bazy danych zawierającej informacje o kilkuset młodych fachowcach z Wolsztyna i okolic.
 

Koordynatorem tego z rozmachem wdrażanego w całej Wielkopolsce projektu jest Politechnika Poznańska. ZSZ w Wolsztynie planuje napełnienia baz danych informacjami o wszystkich naszych uczniach. Już dziś system ten ułatwi Ci znalezienie kompetentnego praktykanta czy pracownika. Skorzystaj z tej bazy danych!

LOGOWANIE DO SYSTEMU

WIĘCEJ INFORMACJI O SYSTEMIE ZAWODOWCY.ORG