Ogłoszenia doradcy zawodowego

SmartUP Academy

W imieniu Fundacji Adamed oraz Politechniki Warszawskiej zapraszam uczniów, zainteresowanych naukami ścisłymi i przyrodniczymi na warsztaty SmartUP Academy. Bezpłatne, weekendowe zajęcia poprowadzą wykładowcy Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej oraz eksperci sektora farmaceutycznego, pracujący na co dzień w obszarze badań i rozwoju.

 

Zainteresowani uczniowie mogą zapisać się na następujące zajęcia:

Jak się pracuje w sektorze kosmicznym?

Zapraszam na bezpłatne wydarzenie pt: "Jak się pracuje w sektorze kosmicznym?", które organizuje Mapa Karier wspólnie z Polska Agencja Kosmiczna oraz firmą ITTI Sp. z o. o.
już w ⏰ czwartek, 22 października o godz. 19:00.

To bardzo obiecująca i przyszłościowa branża, o której warto wiedzieć więcej!

Loteria fantowa- runda druga

Dodatkowe losowanie nagród z loterii fantowej

 

NUMER NAGRODY

NUMER WYGRANEGO LOSU

47

0169

Doradca Zawodowy

Jeśli chcesz lepiej poznać siebie, aby móc podejmować właściwe decyzje zawodowe,

Jeżli chcesz rozwijać się, ale nie jesteś pewien, nad jakim obszarem powienieneś popracować,

Jeżli masz dylemat jak ma wyglądać Twoja dalsza droga edukacyjno - zawodowa

Zapraszam Cię na spotkanie. Doradca pomoże Ci poznać mocne strony i wskaże te nad którymi trzeba popracować, przybliży aktualną sytuację na rynku pracy oraz wesprze Cię w pierwszych krokach na nim stawianych.

Jeśli chcesz skorzystać z konsultacji doradczych zapraszam gabinet 314

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Dnia 20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Mimo, iż naszych uczniów do przedszkolaków trudno zaliczyć, to mieliśmy przyjemność brania udziału w tej imprezie. A co dokładnie tam robiliśmy? Rozdawaliśmy uśmiechy, zbieraliśmy zachwyty i wybuchy ekscytacji na widok jednego z najbardziej lubianych misiów na świecie :)

Praca na wakacje

Uczysz sie w technikum logistycznym? Skończyłeś 18 lat? chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nie chcesz by rubryka "doświadczenie zawodowe" w Twoim CV była pusta? Ta ofreta jest dla Ciebie :)

 

 

Więcej informacji u doradcy zawodowego - zapraszam

 

Nowe standardy tworzenia CV

W Internecie możemy znaleźć całą masę wzorów pisania CV, w dużym stopniu są to niestety stare i nieprzystające do nowych zasad dokumenty. Pojawiły się bowiem nowe standardy, według których należy tworzyć dokumenty aplikacyjne.

Drzwi Otwarte - nagrody

 

Podczas Drzwi Otwartych (już w krótce fotorelacja) 25 marca na gimazjalistów odwiedzających naszą szkołę czekały dwie niespodzianki. Jedną z nich był udział w losowaniu nagród. Poniżej przedstawiam listę zwyciezców:

 

 

 

Targi Edukacyjne

Dnia 4 marca uczestniczyliśmy w TARGACH EDUKACYJNYCH organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Wolszynie. Tego dnia, mimo soboty i  wczesnej godziny mieliśmy okazje zaprezentować naszą ofertę edukacyjną na najbliższy rok szkolny. Bardzo dziekuję wszystkim zaangażowanym w to wydarzenie zarówno nauczycielom jak i uczniom.

Gimnazjalisto...

Drogi Gimaazjalisto

nadal masz problem z wyborem kierunku dalszego kształcenia?

Nie wiesz jaką szkołe wybrać?

Który zawód będzie nalepiej Ci odpowiadał?

Zapraszam na indywidualne konsultacje. Skontaktuj się ze mną: doradca_zawodowy@zszwolsztyn.pl  

Konkurs podczas drzwi otwartych

Niestety ze względów zdrowotnych konkurs zostanie rozstrzygniety na poczatku przyszłego tygodnia. Filmik z przebiegu z pewnością zostanie zamieszczony na stronie szkoły, a zwycięzców powiadomię wiadomością sms. 

Orszak Trzech Króli

Dnia 6.01.2017 roku grupa młodzieży naszej szkoły wzięła udział w II Orszaku Trzech Króli organizowanym przez Wolsztyński Dom Kultury. Naszym zadaniem było przeszkadzanie orszakowi, trochę udało nam się go spowolnić i na pewno wiele hałasu narobiliśmy :) Chociaż mróz doskwierał my świetnie się bawiliśmy, a dobre humory nas nie opuszczały. Chciałabym bardzo podziekować p. Ewelinie Mikołajczak i ks.

Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki UZ

Dzień Otwarty na wydziale Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego 23 stycznia 2017 r. w godzinach 9:00 -14:00.

Organizator przewidział wiele ciekawych wykładów, pokazów, i warsztatów laboratoryjnych. Aby uczestniczyć w zajeciach należy do 17 stycznia br. wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Po szczegóły zapraszam do mnie.

Bezpłatne warsztaty

Wyższa Szkoła Bankowa zaprasza uczniów szkół średnich na kolejną edycją Festiwalu Przedsiębiorczości!
W programie są atrakcyjne warsztaty/wykłady które z całą pewnością zainteresują młodych ludzi, poszerzą ich wiedzę i umiejętności. Tematy dotyczącem. in. grafiki komputerowej, psychologii czy marketingu! 

Festiwal odbędzie się w terminie 8-9 grudniabudynku BR Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 2A.

Rozstrzygnięcie konkursu - Nie spalaj śmieci w swoim piecu...

Dnia 15.11.2016 r odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego organizowanego przez Burmistrza Wolsztyna i Komendę Powiatową Policji w Wolsztynie. Na konkurs zostało zgłoszonych ponad 200 prac. Dlatego też bardzo miło mi ogłosić, że prace uczennic naszej szkoły zostały docenione przez jury, w skład którego wchodzili przedstawiciele organizatorów oraz plastyk Wolsztyńskiego Domu Kultury. W kategorii szkoły średnie Weronika Dawid z klasy 2s otrzymała wyróżnienie, a Aleksandra Lisiewicz z klasy 3 BL zdobyła III miejsce. Serdecznie gratulacje :) 

Strony

Subscribe to RSS - Ogłoszenia doradcy zawodowego