Ogłoszenia doradcy zawodowego

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Dnia 20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Mimo, iż naszych uczniów do przedszkolaków trudno zaliczyć, to mieliśmy przyjemność brania udziału w tej imprezie. A co dokładnie tam robiliśmy? Rozdawaliśmy uśmiechy, zbieraliśmy zachwyty i wybuchy ekscytacji na widok jednego z najbardziej lubianych misiów na świecie :)

Praca na wakacje

Uczysz sie w technikum logistycznym? Skończyłeś 18 lat? chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nie chcesz by rubryka "doświadczenie zawodowe" w Twoim CV była pusta? Ta ofreta jest dla Ciebie :)

 

 

Więcej informacji u doradcy zawodowego - zapraszam

 

Nowe standardy tworzenia CV

W Internecie możemy znaleźć całą masę wzorów pisania CV, w dużym stopniu są to niestety stare i nieprzystające do nowych zasad dokumenty. Pojawiły się bowiem nowe standardy, według których należy tworzyć dokumenty aplikacyjne.

Drzwi Otwarte - nagrody

 

Podczas Drzwi Otwartych (już w krótce fotorelacja) 25 marca na gimazjalistów odwiedzających naszą szkołę czekały dwie niespodzianki. Jedną z nich był udział w losowaniu nagród. Poniżej przedstawiam listę zwyciezców:

 

 

 

Targi Edukacyjne

Dnia 4 marca uczestniczyliśmy w TARGACH EDUKACYJNYCH organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Wolszynie. Tego dnia, mimo soboty i  wczesnej godziny mieliśmy okazje zaprezentować naszą ofertę edukacyjną na najbliższy rok szkolny. Bardzo dziekuję wszystkim zaangażowanym w to wydarzenie zarówno nauczycielom jak i uczniom.

Gimnazjalisto...

Drogi Gimaazjalisto

nadal masz problem z wyborem kierunku dalszego kształcenia?

Nie wiesz jaką szkołe wybrać?

Który zawód będzie nalepiej Ci odpowiadał?

Zapraszam na indywidualne konsultacje. Skontaktuj się ze mną: doradca_zawodowy@zszwolsztyn.pl  

Konkurs podczas drzwi otwartych

Niestety ze względów zdrowotnych konkurs zostanie rozstrzygniety na poczatku przyszłego tygodnia. Filmik z przebiegu z pewnością zostanie zamieszczony na stronie szkoły, a zwycięzców powiadomię wiadomością sms. 

Orszak Trzech Króli

Dnia 6.01.2017 roku grupa młodzieży naszej szkoły wzięła udział w II Orszaku Trzech Króli organizowanym przez Wolsztyński Dom Kultury. Naszym zadaniem było przeszkadzanie orszakowi, trochę udało nam się go spowolnić i na pewno wiele hałasu narobiliśmy :) Chociaż mróz doskwierał my świetnie się bawiliśmy, a dobre humory nas nie opuszczały. Chciałabym bardzo podziekować p. Ewelinie Mikołajczak i ks.

Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki UZ

Dzień Otwarty na wydziale Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego 23 stycznia 2017 r. w godzinach 9:00 -14:00.

Organizator przewidział wiele ciekawych wykładów, pokazów, i warsztatów laboratoryjnych. Aby uczestniczyć w zajeciach należy do 17 stycznia br. wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Po szczegóły zapraszam do mnie.

Bezpłatne warsztaty

Wyższa Szkoła Bankowa zaprasza uczniów szkół średnich na kolejną edycją Festiwalu Przedsiębiorczości!
W programie są atrakcyjne warsztaty/wykłady które z całą pewnością zainteresują młodych ludzi, poszerzą ich wiedzę i umiejętności. Tematy dotyczącem. in. grafiki komputerowej, psychologii czy marketingu! 

Festiwal odbędzie się w terminie 8-9 grudniabudynku BR Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 2A.

Rozstrzygnięcie konkursu - Nie spalaj śmieci w swoim piecu...

Dnia 15.11.2016 r odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego organizowanego przez Burmistrza Wolsztyna i Komendę Powiatową Policji w Wolsztynie. Na konkurs zostało zgłoszonych ponad 200 prac. Dlatego też bardzo miło mi ogłosić, że prace uczennic naszej szkoły zostały docenione przez jury, w skład którego wchodzili przedstawiciele organizatorów oraz plastyk Wolsztyńskiego Domu Kultury. W kategorii szkoły średnie Weronika Dawid z klasy 2s otrzymała wyróżnienie, a Aleksandra Lisiewicz z klasy 3 BL zdobyła III miejsce. Serdecznie gratulacje :) 

Bezpłatne warsztaty w Warszawie

Jedenasta edycja projektu CEMS Chance, który jest organizowany przez CEMS Club Warszawa, organizację non-profit działającą przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Najbliższa edycja projektu odbędzie się w terminie 6-9 grudnia 2016 r. w Warszawie.

Strony

Subscribe to RSS - Ogłoszenia doradcy zawodowego