Październik – Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

  Zapraszam do udziału w teście „Wiedzy o książce i bibliotece”. Kartki z pytaniami można pobrać w bibliotece szkolnej. Po wypełnieniu proszę wrzucić do skrzyneczki, która znajduje się w wypożyczalni. Dla osób, które udzielą najwięcej poprawnych odpowiedzi, przewidziane są atrakcyjne nagrody (książki, głośnik z bluetooth, power bank, mysz bezprzewodowa). Termin oddawania testów do 31 października. 

   Zapraszamy również na kiermasz książek. Przez cały miesiąc październik w bibliotece można będzie zakupić ciekawe pozycje książkowe w promocyjnych cenach.

   W październiku będą realizowane również projekty „Co wiem o szkole i jego patronie” oraz „Europejski Dzień Języków Obcych”.

   Podczas odwiedzania biblioteki serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowozakupionymi książkami w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Dla aktywnych czytelników czekają miłe niespodzianki!!!