Gimnazjalistki z wizytą u przyszłych fryzjerek

Gimnazjalistki z wizytą u przyszłych fryzjerek
W ramach projektu „Jak piękniej wyglądać?” już po raz drugi pracownię fryzjerską odwiedziły uczennice Gimnazjum nr 1 w Wolsztynie (pierwszy raz były w roku szkolnym 2014/2015). Opiekunki projektu to Dorota Krawczyk i Bogusława Filip. Celem zajęć było uświadomienie uczestniczkom, co składa się na dobry wygląd.
12.01.2016r. - tego dnia gimnazjalistki odwiedziły pracownię fryzjerską, która znajduje się w Zespole Szkół Zawodowych w Wolsztynie. Pani Lidka Żok doradziła, jak dbać o włosy, a przyszłe fryzjerki uczesały uczestniczki projektu.
O piękne fryzury zadbały: Joanna Kaczmarek 3f, Natalia Weiss 2f, Anita Marciniak 2f, Asia Zeh 2f. Angelika Wróbel 2f, Kamila Skrzypczak 2f, Paulina Michalska 2f, Joanna Kaczmarek 2f.
Liczymy na owocną współpracę w następnych latach i mamy nadzieję, że gimnazjalistki w przyszłości staną się naszymi uczennicami.

Dorota Krawczyk