Napisałeś wiersz - opublikuj go!!!

 

 

KĄCIK POETYCKI

Piszesz wiersze?

Pragniesz podzielić się swoją twórczością?

Chcesz przeczytać wiersze swoich kolegów

i koleżanek?

     Jesteś osobą wrażliwą i nietuzinkową?

                                Tutaj jest właśnie miejsce dla Ciebie!!!

 

   Jeśli piszesz do szuflady wiersze i chcesz pokazać je innym prześlij swoje utwory na adres: biblioteka@zszwolsztyn.pl podając swoje imię, nazwisko, klasę oraz pseudonim. Wiersze będą umieszczone na stronie internetowej szkoły www.zszwolsztyn.pl w zakładce BIBLIOTEKA/KĄCIK POETYCKI. Dla autorów najciekawszych prac przewidujemy nagrody. Wiersze prosimy przesyłać do 31 marca 2012 roku.

 

                                                                                                 Biblioteka szkolna