Podziękowania za współpracę :).

W bibliotece szkolnej odbyła się akcja, pt. "Podaruj książkę bibliotece szkolnej" w ramach ogólnopolskich obchodów "Miesiąca Bibliotek Szkolnych." Akcja była skierowana zarówno do uczniów jak i pracowników naszej szkoły. Można było przynosić do biblioteki nowe książki o różnej tematyce. Szczególne podziękowania kierujemy do konkretbych osób z naszej placówki, które czynnie włączyły się w nasze działania. Dziękujemy: p. Ewie Poniedziałek, p. Monice Kubali-Matuszewskiej, p. Magdalenie Bredli, p. Gabrieli Żodź oraz p. Annie Firlej. Dzięki tym osobom, znacznie zwiększył się księgozbiór naszej bilioteki. Zachęcamy nauczycieli, pracowników, jak i uczniów, do włączania się w akcje organizowane przez bibliotekę szkolną.

 

 

                                                                                            Bibliotekarki :)