Warsztaty teatralno - muzyczne

Warsztaty pod hasłem: TWÓRCO/TWÓRCZO/TWORZYWO.

Chcesz tworzyć muzykę a nie masz instrumentów? Pragniesz poznać teatr animacji? Fascynuje Cię scena, ale brak Ci doświadczenia?

Spróbuj swoich twórczych sił 1 i 2 maja w Wolsztynie! Przyjdź na pierwsze takie warsztaty, na których nauczysz się tworzenia i animacji lalek, zagrasz na recyklingowych instrumentach, które stworzysz samemu, nauczysz się podstawowych umiejętności scenicznych, a wszystko to w najlepszej atmosferze wspólnego odkrywania swoich możliwości! Wystarczy twórczo spojrzeć na którekolwiek tworzywo, aby zbudować lalkę teatralną czy nawet skomplikowany instrument. Każdy może być twórcą, Ty także!

Warsztaty w pierwszej kolejności skierowane do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

 

Wybierz warsztat: "instrumenty" lub "aktor i lalka", napisz kilka słów o sobie i wyślij swoje zgłoszenie do 18 kwietnia na adres: r.muzyczuk@o2.pl.

Ilość miejsc ograniczona!

Oto adres filmików reklamowych :

http://youtu.be/ecrWSI2C9X8

https://www.youtube.com/watch?v=ecrWSI2C9X8