Samorząd Uczniowski

W dniach 28, 29 i 30 września 2020 r. w naszej Szkole odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Głosy oddawano pod nadzorem Komisji Wyborczej wykorzystując portal Librus. Oddano 968 głosów. Przewodniczącym SU w Zespole Szkół Zawodowych w Wolsztynie został uczeń klasy 2f1: Kacper Orzechowski, jego zastępcą został Kamil Łakomy kl. 3L1 a skarbnikiem Bartosz Komosa kl. 2B1.

W skład Rady Samorządu Uczniowskiego wchodzą:

Izabela Papież kl. 3L2,
Małgorzata Laskowska kl. 3HT,
Adrian Drążek kl. 3I1,
Bartosz Judt kl. 2I1,
Zbigniew Szymyślik kl. 3M,
Amelia Szrama kl. 2L3,
Nikodem Miśko kl. 2w2.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Pani Natalia Kasperska i wicedyrektor Szkoły Pani Hanna Kotlińska wicedyrektor dokonały powołania Rady SU w 12 października 2020 r. w Auli ZSZ w Wolsztynie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w działaniu oraz wielu wspaniałych pomysłów!