Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Drodzy uczniowie klas pierwszych

Pragniemy serdecznie Was powitać w murach naszej szkoły. Pamiętajcie, że jest to ważny dzień, tym bardziej, że rozpoczynacie naukę w nowej szkole. Warto go upamiętnić ubierając się stosownie do sytuacji.

Zalecamy zabranie ze sobą masek ochronnych. Zadbajcie o bezpieczeństwo swoje i innych zachowując zasady higieny.

W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt na priv.

Przypominamy !!!

* godz. 8.00 rozpoczęcie roku dla uczniów TECHNIKUM (tu ustawiacie się klasami; po uroczystości zostaniecie wyczytani przez wychowawców i rozejdziecie się do klas)

* godz. 10.00 - rozpoczęcie dla uczniów SZKOŁY BRANŻOWEJ I STOPNIA (tu ustawiacie się rzędami, a następnie po wyczytaniu nazwisk przez wychowawców rozejdziecie się do klas).

 

Klasy drugie, trzecie i czwarte technikum oraz klasy drugie i trzecie szkoły branżowej zapraszamy na zajęcia lekcyjne 2 września 2020 r. według planu który opublikowany będzie na stronie internetowej szkoły w dniu 1 września 2020 r.