Bezpieczne wakacje 2020

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami - kliknij - a przekonasz się, kiedy to dokładnie nastąpi, dlatego już dzisiaj chciałabym Wam podziękować za ten rok, który niewątpliwie nie należał do łatwych. Mam nadzieję, że po wakacjach uda się nam wrócić do normalności szkolnej. Ładujcie swoje akumulatory, wypoczywajcie i dobrze się bawcie - Wy drodzy uczniowie i Wasi rodzice/opiekunowie oraz Wy moje koleżanki z pracy. Zapraszam do obejrzenia krótkiej animacji. Nie zapominajmy jednak o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Pewność siebie i rutyna czasami nie są najlepszymi doradcami. Zapamiętaj - Twoje bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od Ciebie. Zapraszam na projekcję prezentacji - BEZPIECZNE WAKACJE 2020

Wakacje 2020 zagranicą będą możliwe pomimo pandemii koronawirusa? Sprawdziliśmy, jakie są szanse na spędzenie tegorocznego urlopu w Grecji, Chorwacji,