W rytmie karnawału

Przypomnijmy to sobie jeszcze raz. 23 stycznia W DZIEŃ W RYTMIE KARNAWAŁU uczniowie mogli wziąć udział w pokazie tanecznym w wykonaniu MIRELI DEBERT oraz BARTOSZA WYSOCKIEGO. Mieli też możliwość podziwiać fryzury wykonane i zaprezentowane przez uczniów: ZOFIĘ KOWALEWSKĄ, AGNIESZKĘ TOMIAK, LARYSĘ LEWANDOWSKĄ, MARIKĘ DRZEWIECKĄ, KLAUDIĘ TOMIAK z klasy 2f ORAZ OLIWIĘ FORNALKIEWICZ (1E2) a także KACPRA ORZECHOWSKIEGO z kl. 1f1, PATRYKA KOFNYTA (2L2) i ADRIANA TOMCZYKA. W trakcie pokazów uczniowie wzięli 2 - krotnie udział w Quizie na temat tanga. Najlepiej i najszbciej odpowiadali: Cezary Kaczmarek z kl. 2I, Kacper Kryś z kl. 3M, Rafał Kulus z kl. 4I i Dawid Stępień z kl, 4I. Uczniowie, którzy stanęli na podium otrzymali nagrody w postaci DNIA BEZ PYTANIA. GEATULUJEMY.

Po południu w auli szkolnej odbyła się impreza zatytułowana - POZNAJEMY SIĘ TWARZĄ W TWARZ. Była również taneczna przerwa i loteria fantowa. Inspiracją do zorganizowania tego dnia były święta obchodzone w lutym: Dzień tanga, Dzień twarzą w twarz oraz Dzień bez przekleństw. Imprezę w auli poprowadzili: Błażej Borka i Adam Szymaśki z kl. 4E. Przy sprzęcie muzycznym zasiedli: Jakub Wróblewski z kl. 2I i Karol Żok z kl. 2L1. Zdjęcia wykonał Jakub Kitta z kl. 3M. Za organizację dnia odpowiedzialne były: p. J. Wysocka i p. M. Kubala - Matuszewska oraz p. A. Leśnik.

Więcej zdjęć znajdziecie na: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3365661720130536&id=562350787128324&notif_id=1581604105378320&notif_t=page_post_reaction