Dzień życzliwości 21.11.2019r.

NIE PROŚ ŚWIATA, ABY ZMIENIŁ SIĘ NA LEPSZE, TO TY ZMIEŃ SIĘ PIERWSZY
A de MELLO
Bibliotekarki, doradca zawodowy i pedagog szkolny zapraszają na obchody
DNIA ŻYCZLIWOŚCI (21.11.2019 - czwartek). 
Z tej okazji chcemy Wam zaproponować następujące działania:
1) 5 godzina lekcyjna – „ PODARUJ WIERSZ” 
Zapraszamy osoby z zacięciem poetyckim. Chęć swojego udziału należy zgłosić do pań bibliotekarek do dnia 20.11.2019r. Na spotkanie, które odbędzie się w auli przynosimy ładny papier i długopis. Spośród uczestników zostanie wybrany zwycięzca, który dostanie BON SZKOLNY – DZIEŃ BEZ PYTANIA na wybrany przez siebie dzień szkolny.
2) 6 godzina lekcyjna – akcja dla wszystkich w szkole – KARTA DLA NATALKI
Klasy, które chcą wziąć  udział w akcji wraz z nauczycielem na 6 lekcji  przygotowują kartki dla Natalki. W akcji muszą wziąć udział wszyscy uczniowie w klasie. 100 - procentowe zaangażowanie jest warunkiem udziału w akcji. Każdy uczeń przynosi kartkę świąteczną wraz ze znaczkiem lub materiał do jej przygotowania. Klasy zgłaszają chęć swojego uczestnictwa  do pań bibliotekarek do dnia 20.11.2019r. Deklaracja udziału w ogólnoszkolnej akcji będzie sprawdzana przez organizatorów.
3) FANT NA KIERMASZ
Akcja indywidualna. Osoby, które dostarczą nowy i ładny fant do biblioteki, do dnia 03.12.209r. otrzymają DZIEŃ BEZ PYTANIA, na dowolnie wybrany przez siebie dzień.  
4) TANIEC NA PRZERWIE
Po godz. 13.00 zapraszamy wszystkich uczniów do zabawy tanecznej na dziedzińcu szkolnym (jeśli aura dopisze) lub do auli (w razie złej pogody). Tradycyjnie imprezę poprowadzi Adam Szymański.
5) Podsumowanie zbiórki nakrętek – wyłonienie zwycięzców.
Link do akcji - Kartka dla Natalki

https://mobile.natemat.pl/290321,akcja-pisania-swiatecznych-kartek-dla-c...