VIII Wolsztyńska Dziesiątka - 25 maja 2019 r.

Oprócz licznego wolontariatu i dopingu na trasie VIII edycji Wolsztyńskiej Dziesiątki pojawili się biegacze naszej szkoły w składzie: Jakub Wurst 1dj, Adrian Kryś 2B, Łukasz Wolniczak 3BL i Miłosz Diakowski 3IT. Wraz z uczniami dystans 10 kilometrów pokonali nauczyciele: Ewa Poniedziałek, Przemysław Wieczorek i Daniel Krzyżański. W biegu brała udział również nasza uczennica Zuzanna Siek 1f, która reprezentowała barwy Wolsztyńskiego Klubu Biegowego.

Podczas VIII Wolsztyńskiej Dziesiątki włączyliśmy się do charytatywnej akcji biegowej na rzecz Kuby. Biegacze przyczepiają na koszulkę identyfikator akcji - kartkę z napisem „biegnę dla Kuby”, a Fundacja PKO Banku Polskiego ich zaangażowanie przeliczy na darowiznę. Darowizna zostanie przekazana na konto organizacji, w której chłopiec jest podopiecznym – Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym SŁONECZKO.