Kopciuszek wg 2E

Klasa 2E wraz z wychowawcą Małgorzatą Konieczną przygotowała przedstawienie teatralne pt. „Kopciuszek”. Dnia 06. 12.2017r. bajka została wystawiona z okazji Mikołajek w Szkole Specjalnej nr 4 w Wolsztynie. Następnie 07.12.2017r. do naszej szkoły przybyły zaproszone trzy grupy dzieci z Przedszkola nr 3 w Wolsztynie oraz kl. 1 ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Wolsztynie. Po obejrzeniu „Kopciuszka” dzieci uczestniczyły w pokazie iluzjonistycznym w wykonaniu naszego ucznia Adriana Górnego z kl. 2I1. Następnie przedszkolaki wzięły udział w zabawach tanecznych zorganizowanych przez uczniów kl.2E.

Dnia 08.12.2017r. odbyły się Mikołajki Szkolne ZSZ. Klasa 2E po raz kolejny zagrała bajkę „Kopciuszek”, tym razem dla nauczycieli i ich dzieci, a iluzjonista A. Górny zachwycał swoimi sztuczkami.

Wszystkie dzieci dobrze się bawiły. Po kilku dniach otrzymaliśmy od kl.1 ze Szkoły Podstawowej nr 3 podziękowanie w formie książeczki wykonanej ręcznie z rysunkami dzieci przedstawiającymi to, co najbardziej podobało się im na Mikołajkowym spotkaniu.