Mikołajki 2016

Tradycji stało się zadość i po raz kolejny gościliśmy w Zespole Szkół Specjalnych z przedstawieniem pt. Śpiąca Królewna. W baśniowe role wcielili się uczniowie klasy E ZSZ w Wolsztynie. Duże wrażenie na dzieciach wywarła gra aktorska, towarzysząca jej muzyka oraz obraz multimedialny.

Natomiast dziewiątego i trzynastego grudnia w murach naszej szkoły gościliśmy dzieci nauczycieli na Spotkaniu Mikołajkowym, a także maluchy z Przedszkola nr 3 w Wolsztynie. Mali słuchacze z zachwytem przenieśli się w baśniowy świat Śpiącej Królewny. Po przedstawieniu odbył się pokaz magii przygotowany przez Adriana Górnego, ucznia klasy 1I1. Punktem kulminacyjnym było spotkanie z Mikołajem. 

W dalszej części dzieci szaleńczo pląsały przy muzyce i dziko dokazywały w różnorodnych zabawach. Gromkie brawa i okrzyki zachwytu stanowiły jednoznaczny dowód, że przedsięwzięcie się udało, a młodym odbiorcom sprawiliśmy wielką radość.
Wszystkim tym, którzy przyczynili się do realizacji tego przedstawienia serdecznie dziękujemy.

Zdrowych, radosnych Świąt oraz fantastycznych prezentów pod choinką życzą opiekunowie: M. Konieczna, L. Usielska i A. Kotlarska.