Ekonomista

Dzień Ekonomisty i Handlowca 2019

Czwarta edycja Dnia Ekonomisty i Handlowca odbyła się w naszej szkole 3 kwietnia 2019 r. Impreza szkolna składała się z dwóch części: merytorycznej i artystycznej...

Paulina Lórych w finale konkursu z rachunkowości

13 kwietnia 2018 r. odbyła się w Poznaniu Gala finałowa X edycji konkursu z rachunkowości Turniej Talentów – Akademia Księgowego. Uczennica z klasy IV w zawodzie technik ekonomista Paulina Lórych znalazła się wśród 15 finalistów konkursu.

DZIEŃ EKONOMISTY I HANDLOWCA

DZIEŃ EKONOMISTY I HANDLOWCA

W minionym tygodniu obchodziliśmy w naszej szkole DZIEŃ EKONOMISTY I HANDLOWCA. Obchody podzielone zostały na kilka etapów. Na uroczystej inauguracji (6.04) gościliśmy prof. dr hab. Wiktora Gabrusewicza, prezesa zarządu oddziału wielkopolskiego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Dyrektora Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Oddział Wielkopolska - Mariusza Noworytę. Pan profesor przedstawił wykład na temat "Księgowy architekt rachunkowości" a pan dyrektor "Perspektywy pracy w zawodzie księgowego". Oba wykłady...

Technik ekonomista

Technik ekonomista może być zatrudniony na stanowiskach, na których przydatna jest wiedza z zakresu: księgowości, finansów i rachunkowości, planowania, badania rynku, sprawozdawczości, zaopatrzenia itp.

Absolwenci technikum ekonomicznego mogą podjąć pracę w różnych podmiotach gospodarczych oraz w instytucjach finansowych (bankach, agencjach ubezpieczeniowych, biurach maklerskich).

Absolwenci technikum ekonomicznego to ludzie:

Subscribe to RSS - Ekonomista