Microsoft Azure Dev Tools for Teaching w ZSZ

Oprogramowanie w ZSZMicrosoft Azure Dev Tools for Teaching (dawniej Imagine) jest programem dzięki któremu uczniowie informatycznych kierunków kształcenia w szkołach średnich i na uczelniach wyższych otrzymują dostęp do komercyjnego oprogramowania i usług chmurowych firmy Microsoft bez opłat. Uczestnictwo naszej szkoły w tym programie (od grudnia 2013) oznacza dla przyszłych techników informatyków nie tylko możliwość wykorzystywania aplikacji w domu, ale również pracę w szkole na zawsze aktualnym oprogramowaniu.

 

Oprogramowanie i klucze licencyjne można pobierać z platformy Azure Dev Tools for Teaching po zalogowaniu się z wykorzystaniem danych autoryzacyjnych otrzymanych od nauczycieli przedmiotów informatycznych. Potrzebne linki znajdziesz na dole strony.

 

Od marca 2020 dostęp do oprogramowania i usług Azure Dev Tools for Teaching możliwy jest wyłącznie z wykorzystaniem adresu email w szkolnej domenie zszwolsztyn.net. Jeśli nie posiadasz jeszcze takiego adresu zgłoś się do swojego nauczyciela informatyki.